Schedule & Results (Ilderton Jets)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
Cash Calendar Draw
2023-2024 Cash Calendar Draw
About Us
Mission & Vision
IMHA Rules of Operation
IMHA By Laws
Exceptional Player Status
Privacy
Financials
Contact Us
Board Meeting Minutes
Complaint Form
Board of Directors Nomination Form
PTS/NRP Forms
PTS/NRP Forms
Non- Residential Player Passport Request
Tryouts
Tryouts
Tryout Signup on Ramp
2025-2026 Reorganization Information
Frequently Asked Questions
Registration
Registration
*NEW* Cash Calendar Fundraising Program 2023-24
2023-2024 OMHA Intent to Play U21 Division with Lucan
IMHA Spordle Registration Requirements
What is Needed to Play Hockey
Financial Assistance
Financial Assistance Information
Financial Assistance Request Form
Coaching
Coaching
2022-23 OMHA Coaching Requirements
2022-23 OWHA Coaching Requirements
2023-2024 Coach Evaluation Form
Current Coaches
Gender Preseason Chat
Coaching Clinics
Coaches Volunteer Tracking Form
Online OPP Vulnerable Sector Check
Criminal Offence Declaration Letter 2023-2024
Vulnerable Sector Letter 2023-24
Coaches Drill Bank
Game Card Template
Practice Plan Template
Coaches FAQ
Trainer
Trainer
Registration for Privit
Emergency Action Plan Ilderton
Emergency Action Plan Komoka
Injury Report
Rowan's Law
Return to Play
Concussion Resources
HTCP Trainer Refresher Clinics
Dynamic Warmup
Trainers Seminar Notes
Volunteer
2023-2024 Volunteer of the Year Award Nomination Form
Criminal Offence Declaration Letter 2023-24
Online OPP Vulnerable Sector Check
Sponsorship
Sponsorship
Sponsors
Sponsorship Letter
Sponsorship Information
IMHA Sponsorship Form
2023 Sponsors
Schedule
Organization Calendar
How to Subscribe to a Calendar
Schedule & Results
Available Ice
Awards
Awards
Championship Teams
Team Accomplishments
Graham Benedetti Memorial Award
Jennifer Funston Memorial Award
Viola Higgs Memorial Award
Lucas McConnell Memorial Award
Agnes Prebble Memorial Award
Volunteer of the Year Award
Rob Andrews Officiating Award
Mental Health
Jets Apparel
Links
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
855 Games
All Scheduled Games
855 Games
Unreported Games
143 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
844 games
All Opponents
844 games
Aylmer Flames Black
1 game
Aylmer Flames Red
2 games
Aylmer Flames White
1 game
Aylmer Flames
3 games
Ayr Rockets B > C
2 games
B.A.D. Blazers
2 games
B.A.D. Blazers C
9 games
Belmont Rangers Blue
1 game
Belmont Rangers White
1 game
Belmont Rangers
8 games
Bluewater Hawks B
9 games
Bluewater Hawks C
1 game
Bluewater Hawks HL
4 games
Bluewater Hawks
8 games
Central Perth Predators C
1 game
Central Perth Predators
4 games
Chatham Crush
4 games
Chatham-Kent Crush C
7 games
Dorchester Dragons 1
1 game
Dorchester Dragons LL1
16 games
Dorchester Dragons LL2
12 games
Dorchester Dragons LL3
1 game
Dorchester Dragons Red
2 games
Dorchester Dragons
3 games
Dresden Jr. Kings C
10 games
Dresden Jr. Kings
2 games
East Elgin Attack
2 games
East Lambton Eagles Black
3 games
East Lambton Eagles C
9 games
East Lambton Eagles D
6 games
East Lambton Eagles White
6 games
East Lambton Eagles
3 games
Grand River Mustangs B
3 games
Huron Heat C
2 games
Huron Heat HL
10 games
Huron Heat
5 games
Kitchener Lady Rangers B
9 games
Lakeshore Lightning B
2 games
Lakeshore Lightning C
2 games
Lambeth Lancers B
14 games
Lambeth Lancers C
3 games
Lambeth Lancers D
4 games
Lambeth Lancers LL1
3 games
Lambeth Lancers LL2
1 game
Lambeth Lancers
14 games
Lambton Attack B
5 games
Lambton Attack C
5 games
Lambton Attack HL
2 games
Lambton Attack HL2
2 games
Lambton Attack
2 games
Lambton Shores Predators B
16 games
Lambton Shores Predators Black
7 games
Lambton Shores Predators D
5 games
Lambton Shores Predators Grey
1 game
Lambton Shores Predators Red
5 games
London Bandits
1 game
London Devilettes B 636
3 games
London Devilettes B 658
2 games
London Devilettes B
10 games
London Devilettes C
3 games
London Devilettes
12 games
London Hawks BB
1 game
London Jr. Knights
2 games
London Jr. Mustangs White
2 games
London Nationals
3 games
Lucan Irish B
6 games
Lucan Irish Black
2 games
Lucan Irish C > HL
2 games
Lucan Irish C
13 games
Lucan Irish D
3 games
Lucan Irish Green
1 game
Lucan Irish HL
4 games
Lucan Irish White
2 games
Lucan Irish
31 games
Mid-Huron Huskies
3 games
Mitchell Meteors
1 game
Mooretown Jr. Flags 1
1 game
Mooretown Jr. Flags B
17 games
Mooretown Jr. Flags D
8 games
Mooretown Jr. Flags
1 game
Mooretown Lady Flags B
4 games
Mooretown Lady Flags C
2 games
Mooretown Lady Flags HL
4 games
Mooretown Lady Flags
1 game
Mt. Brydges Cougars 1
1 game
Mt. Brydges Cougars 2
3 games
Mt. Brydges Cougars BB
2 games
Mt. Brydges Cougars Black
2 games
Mt. Brydges Cougars Blue
9 games
Mt. Brydges Cougars C
2 games
Mt. Brydges Cougars Gold/Black
1 game
Mt. Brydges Cougars Gold
9 games
Mt. Brydges Cougars Grey/White
1 game
Mt. Brydges Cougars Red
7 games
Mt. Brydges Cougars White
2 games
Mt. Brydges Cougars
2 games
New Hamburg Huskies
2 games
North London Nationals
1 game
North Middlesex Jr Stars Felkar
1 game
North Middlesex Jr Stars Roelands
1 game
North Middlesex Jr. Stars C
6 games
North Middlesex Jr. Stars HL
5 games
North Middlesex Jr. Stars LL -1
2 games
North Middlesex Jr. Stars LL -2
4 games
North Middlesex Jr. Stars
16 games
Oakridge Aeros
1 game
Paris Wolfpack B
1 game
Petrolia Oilers 1
1 game
Petrolia Oilers B
9 games
Petrolia Oilers D
9 games
Point Edward Blackhawks
11 games
Port Stanley Jr Sailors Black
2 games
Port Stanley Jr Sailors White
2 games
Port Stanley Jr. Sailors Black
5 games
Port Stanley Jr. Sailors Red
11 games
Port Stanley Jr. Sailors White
5 games
Sarnia Jr. Sting
6 games
Sarnia Lady Sting C
3 games
Sarnia Lady Sting B
2 games
Sarnia Lady Sting HL Hurst
1 game
Sarnia Lady Sting
3 games
South Huron Sabres B
8 games
South Huron Sabres Black
2 games
South Huron Sabres D
5 games
South Huron Sabres HL
5 games
South Huron Sabres Red
4 games
South Huron Sabres
13 games
South Kent Lightning 1
1 game
South Kent Lightning C
14 games
South Oxford Storm A
1 game
Southpoint Stars B
4 games
Southpoint Stars C
2 games
St. Marys Rock B
6 games
St. Marys Rock BB
2 games
St. Marys Rock Black
1 game
St. Marys Rock C
2 games
St. Marys Rock Green
1 game
St. Marys Rock HL
4 games
St. Marys Rock LL2
2 games
St. Marys Rock LL3
2 games
St. Marys Rock
4 games
St. Mary's Rock
7 games
St. Thomas Jr Stars 1
1 game
St. Thomas Jr Stars BB
3 games
St. Thomas Jr Stars Black
1 game
St. Thomas Jr Stars C
1 game
St. Thomas Jr Stars C1
4 games
St. Thomas Jr Stars C2
4 games
St. Thomas Jr Stars Green
6 games
St. Thomas Jr Stars White
10 games
St. Thomas Panthers B
2 games
St. Thomas Panthers C
8 games
St. Thomas Panthers HL
6 games
St. Thomas Panthers
7 games
St. Thomas Stars
2 games
Stratford Aces B
6 games
Stratford Aces C
2 games
Stratford Aces
2 games
Strathroy Jr Rockets Blue
2 games
Strathroy Jr Rockets Red
1 game
Strathroy Jr Rockets White
2 games
Strathroy Jr. Rockets BB
2 games
Strathroy Jr. Rockets Blue
1 game
Strathroy Jr. Rockets C
5 games
Strathroy Jr. Rockets C1
3 games
Strathroy Jr. Rockets Red
4 games
Strathroy Jr. Rockets
4 games
Thamesford Attack Green
13 games
Thamesford Attack Yellow
14 games
Tillsonburg Lightning C
2 games
Tillsonburg Lightning
1 game
Twin Centre Hericanes B
3 games
Wallaceburg Lakers 1
2 games
Wallaceburg Lakers C
16 games
Wallaceburg Lakers D
4 games
Wallaceburg Lakers HL
4 games
West London Hawks
1 game
West Lorne Comets D
6 games
West Oxford Inferno B
3 games
West Oxford Inferno C
2 games
West Oxford Inferno
3 games
Wilmot Wolverines C
1 game
Windsor Wildcats B
6 games
Woodstock Wildcats B
10 games
Woodstock Wildcats C
1 game
Woodstock Wildcats HL
4 games
Woodstock Wildcats
5 games
Zurich Thunder
2 games
×
Filter By Venue
All Venues
855 games
All Venues
855 games
Home Venues
Hensall Arena
3 games
Ilderton Arena
315 games
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
36 games
Komoka Wellness & Recreation Complex
75 games
Port Stanley
15 games
Away Venues
Allman Memorial Arena
1 game
Alvinston
11 games
Argyle Arena
5 games
ATC (The Rock)
2 games
Belmont Community Centre
1 game
Belmont
7 games
Blenheim
8 games
Bostwick (A)
3 games
Bostwick (B)
1 game
Bostwick (Southwest) Community Centre
1 game
Budweiser Gardens
2 games
Carling Arenas
2 games
Central Huron CC
1 game
Clearwater (Blue)
1 game
Clearwater Arena
3 games
East Elgin (EastLink)
5 games
East Elgin (Kinsmen)
3 games
East Elgin Community Complex
2 games
Elma-Logan Arena
1 game
Embro
1 game
Erickson
1 game
Fergus (B)
2 games
Flight Exec Center
1 game
FlightExec Centre (APC)
12 games
FlightExec Centre (CANUSA)
3 games
Forest (Amtelecom)
15 games
Forest Glade (B)
1 game
Gemini Sportsplex
15 games
Glencoe
1 game
Goderich MRC
2 games
Grand River
4 games
Greenwood
13 games
Huron Park - Stephen Township Arena
9 games
Joe Thornton CC (Presstran)
9 games
Joe Thornton CC (STMHA)
5 games
Ken Houston
7 games
Kinsman Arena
1 game
Kinsmen Arena (B)
1 game
Lambeth Arena
3 games
Lambeth
13 games
London Sports Park (North)
2 games
London Sports Park
1 game
Lucan Community Memorial Centre
9 games
Lucan
20 games
Memorial
2 games
Mitchell Arena
1 game
Monkton Elma-Logan Arena
1 game
Mooretown Sports Complex
2 games
MSC (Rink 1)
14 games
MSC (Rink 2)
5 games
Nature Fresh RC (Unico)
2 games
NDCC
1 game
Nichols (C)
2 games
Nichols Recreation Centre
1 game
North Middlesex & District Arena
5 games
North Middlesex
11 games
Oakridge Arena
2 games
Point Edward
5 games
Progressive Auto Sales Arena
3 games
Pyramid Recreation Centre
3 games
Rotary Complex (Rink A)
3 games
Rotary Complex (Rink B)
1 game
Sarnia PASA (Rink 2)
2 games
Seaforth & District Community Centre
2 games
Seaforth Arena
4 games
South Huron Recreation Centre
4 games
South Huron
7 games
Southwood (Green)
1 game
Sportsworld (Gay Lea)
1 game
St. Clements
1 game
St. Marys (Blue)
2 games
St. Marys (Rock)
7 games
St. Thomas Elgin Memorial Community Centre
1 game
St. Thomas Joe Thornton Community Centre
4 games
St. Thomas Memorial
6 games
Thamesford
16 games
Thedford Legacy Recreation Centre
4 games
Tillsonburg (Campbell)
1 game
Tillsonburg Community Centre
1 game
Tri-Township
22 games
Wallaceburg
13 games
Warwick Township Arena
1 game
Watford
8 games
West Lorne Arena
3 games
West Middlesex Memorial Centre
1 game
Western Fair (Tony's Pizza)
1 game
Western Fair
2 games
WFCU (Grenon)
2 games
William Erickson Arena
1 game
Wilmot Complex (Optimist)
1 game
Wilmot Recreation Complex
1 game
WMMC
4 games
Woodstock Civic Centre Arena
3 games
Woodstock Civic
7 games
Woodstock District Community Complex
1 game
Zurich Arena
1 game
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-16
2014-15
2013-14
2012-2013
2011-2012
×
Sep 2023
28 games
Oct 2023
2 tournaments
110 games
Nov 2023
19 tournaments
137 games
Dec 2023
12 tournaments
130 games
Jan 2024
21 tournaments
117 games
Feb 2024
22 tournaments
170 games
Mar 2024
9 tournaments
162 games
Apr 2024
2 tournaments
1 game
March 2024
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
U11 Girls HL
Mitchell Women's Tournament
Mitchell, Ontario
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
U18 Girls C
Mitchell Girls Tournament
Mitchell, Ontario
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
U9 Girls C
Mitchell Tournament
Mitchell, Ontario
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
U9 Girls HL
Mitchell Tournament
Mitchell, Ontario
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
5:30 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM White
@ Mt. Brydges Cougars Red
U13LLPD-21
Ilderton Arena
6-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:00 PM
Away Playoff Game
U11 Girls B
@ Lucan Irish
Lucan Community Memorial Centre
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:30 PM
Away Playoff Game
U15 Boys B
@ South Kent Lightning C
U15T2-OPA-12
Blenheim
4-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:40 PM
Home Playoff Game
U11 Boys B
vs Lambton Shores Predators B
U11T1-OPB-05
Ilderton Arena
4-0
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:45 PM
Away Playoff Game
U13 Boys B
@ West Lorne Comets D
U13T3-OPB-09
West Lorne Arena
2-4
L
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:50 PM
Home Playoff Game
U15 Girls B
vs Bluewater Hawks B
U15D2-06
Ilderton Arena
3-2
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
9:30 PM
Away Playoff Game
U18 Boys LM
@ East Lambton Eagles White
U18LLPD-16
Alvinston
1-3
L
More Details
Mar 02-Mar 02
Tournament
U7 Blue
South Huron Jamboree
South Huron, Ontario
More Details
Mar 02-Mar 02
Tournament
U7 White
South Huron Jamboree
South Huron, Ontario
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:00 AM
Away Playoff Game
U13 Girls B
@ Southpoint Stars B
U13D2-16
Glencoe
2-5
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:50 AM
Away Game
U9 Boys MD
@ Lambeth Lancers
U9T1CD-30
Lambeth
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Away Game
U9 Boys LM White
@ Lucan Irish Black
U9LLFI-148
Lucan
1-12
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Away Game
U9 Boys LM Blue
@ Mt. Brydges Cougars Black
U9LLFI-147
Tri-Township
1-5
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:30 PM
Away Playoff Game
U11 Girls B
@ Lakeshore Lightning C
U11D3-15
ATC (The Rock)
2-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:00 PM
Away Playoff Game
U13 Girls HL
@ St. Thomas Panthers HL
U13D6-17
St. Thomas Memorial
1-6
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:20 PM
Away Playoff Game
U11 Boys B
@ Mooretown Jr. Flags B
U11T1-OPB-06
MSC (Rink 1)
2-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Home Playoff Game
U13 Boys LM White
vs Point Edward Blackhawks
U13LLPD-50
Komoka Wellness & Recreation Complex
0-8
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM Blue
vs Port Stanley Jr. Sailors Red
U11LLPO-72
Komoka Wellness & Recreation Complex
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:40 PM
Away Playoff Game
U13 Boys B
@ East Lambton Eagles D
U13T3-OPB-11
Alvinston
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:00 PM
Away Playoff Game
U11 Boys LM White
@ Point Edward Blackhawks
U11LLPO-33
Point Edward
1-4
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:10 PM
Away Playoff Game
U11 Boys D
@ Wallaceburg Lakers D
U11T3-OPA-11
Wallaceburg
5-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:40 PM
Away Playoff Game
U15 Girls B
@ Windsor Wildcats B
U15D2-28
Forest Glade (B)
0-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM Gold
vs Thamesford Attack Green
U11LLPO-101
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:30 PM
Away Playoff Game
U15 Girls C
@ Grand River Mustangs B
U15D3-16
Fergus (B)
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:30 PM
Home Playoff Game
U15 Boys LM
vs Lucan Irish
U15LLPD-27
Komoka Wellness & Recreation Complex
3-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:00 PM
Home Playoff Game
U13 Boys LM Blue
vs South Huron Sabres Black
U13LLPD-57
Ilderton Arena
3-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:00 PM
Home Playoff Game
U15 Boys D
vs Lucan Irish C
U15T3-OPA-16
Komoka Wellness & Recreation Complex
3-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:20 PM
Home Playoff Game
U18 Boys LM
vs Dorchester Dragons LL1
U18LLPD-08
Ilderton Arena
2-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:50 AM
Away Playoff Game
U11 Girls B
@ Windsor Wildcats B
U11D3-28
WFCU (Grenon)
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Away Playoff Game
U15 Boys B
@ North Middlesex Jr. Stars C
U15T2-OPA-15
North Middlesex
4-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM Blue
vs Point Edward Blackhawks
U11LLPO-65
Ilderton Arena
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:00 PM
Away Game
U9 Boys MD
@ East Lambton Eagles
U9T1CD-34
Watford
8-1
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys D
vs East Lambton Eagles D
U11T3-OPA-14
Ilderton Arena
3-9
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Away Playoff Game
U11 Boys LM Gold
@ Thamesford Attack Yellow
U11LLPO-30
Thamesford
1-6
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Away Playoff Game
U13 Girls HL
@ Woodstock Wildcats HL
U13D6-28
Woodstock Civic
3-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Home Game
U9 Boys LM Blue
vs Dorchester Dragons LL1
U9LLFI-158
Ilderton Arena
8-3
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Home Game
U9 Boys LM White
vs St. Thomas Jr Stars White
U9LLFI-159
Ilderton Arena
8-5
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:45 PM
Away Playoff Game
U11 Boys B
@ Lambton Shores Predators B
U11T1-OPB-07
Forest (Amtelecom)
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:30 PM
Home Playoff Game
U18 Girls B
vs West Oxford Inferno
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:30 PM
Home Playoff Game
U15 Boys LM
vs St. Thomas Jr Stars White
U15LLPD-60
Ilderton Arena
5-4
L
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Away Playoff Game
U11 Boys LM Blue
@ Thamesford Attack Green
U11LLPO-24
Thamesford
3-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Home Playoff Game
U13 Boys LM Blue
vs Dorchester Dragons LL1
U13LLPD-9
Ilderton Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:20 PM
Cancelled
Away Playoff Game
U18 Boys B
@ South Kent Lightning C
U18T2-OPB-09
Blenheim
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:45 PM
Home Playoff Game
U18 Boys LM
vs Lambeth Lancers LL1
U18LLPD-21
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
4-5
W
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys B
vs Mooretown Jr. Flags B
U11T1-OPB-08
Ilderton Arena
0-7
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Away Playoff Game
U15 Girls B
@ London Devilettes
Argyle Arena
1-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:40 PM
Home Playoff Game
U18 Girls C
vs St. Thomas Panthers
Ilderton Arena
0-7
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM Blue
@ North Middlesex Jr. Stars LL -2
U13LLPD-17
North Middlesex
1-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:15 PM
Home Playoff Game
U15 Boys B
vs South Kent Lightning C
U15T2-OPA-18
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
4-9
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Away Playoff Game
U13 Boys B
@ St. Thomas Jr Stars C
U13T3-OPB-14
Joe Thornton CC (STMHA)
1-3
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Away Playoff Game
U18 Girls C
@ South Huron Sabres HL
U18D4-17
Huron Park - Stephen Township Arena
8-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:30 PM
Home Playoff Game
U15 Boys D
vs St. Thomas Jr Stars C2
U15T3-OPA-19
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:00 PM
Home Playoff Game
U13 Girls B
vs London Devilettes
Ilderton Arena
2-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Home Game
U9 Boys MD
vs Mt. Brydges Cougars 2
U9T1CD-35
Ilderton Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Away Playoff Game
U18 Girls B
@ Woodstock Wildcats
Woodstock Civic Centre Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Home Playoff Game
U15 Girls C
vs B.A.D. Blazers C
U15D3-28
Ilderton Arena
1-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
9:00 PM
Home Playoff Game
U18 Boys LM
vs St. Thomas Jr Stars Green
U18LLPD-62
Ilderton Arena
4-6
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys B
vs Lambton Shores Predators B
U11T1-OPB-09
Ilderton Arena
0-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM White
@ Mt. Brydges Cougars Gold
U13LLPD-19
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-5
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:15 PM
Away Playoff Game
U15 Boys B
@ St. Thomas Jr Stars C1
U15T2-OPA-20
Joe Thornton CC (STMHA)
1-3
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:15 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM Blue
@ Lambton Shores Predators Black
U13LLPD-18
Thedford Legacy Recreation Centre
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:40 PM
Home Playoff Game
U15 Girls B
vs Lakeshore Lightning B
U15D2-07
Ilderton Arena
2-0
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:30 PM
Away Playoff Game
U15 Boys D
@ St. Thomas Jr Stars C2
U15T3-OPA-20
Port Stanley
2-6
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:00 AM
Home Game
U7 White
vs St. Marys Rock Black
U7LC-19
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:00 AM
Home Game
U7 White
vs St. Marys Rock Green
U7LC-20
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Away Game
U9 Girls HL
@ Central Perth Predators
U9HLB-29
Elma-Logan Arena
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:30 AM
Away Game
U7 Blue
@ Dorchester Dragons Red
U7LL-231
FlightExec Centre (CANUSA)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:00 PM
Home Game
U9 Girls C
vs Stratford Aces C
U9B-38
Ilderton Arena
0-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:15 PM
Away Game
U9 Boys LM Blue
@ Aylmer Flames White
U9LLFI-174
East Elgin (EastLink)
4-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Away Playoff Game
U11 Girls HL
@ Huron Heat HL
U11D6-07
Seaforth Arena
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Away Playoff Game
U15 Boys LM
@ St. Thomas Jr Stars White
U15LLPD-15
Joe Thornton CC (STMHA)
1-9
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:15 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM Blue
@ Mt. Brydges Cougars Blue
U13LLPD-16
Tri-Township
1-5
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Away Playoff Game
U15 Girls B
@ Southpoint Stars B
U15D2-23
Nature Fresh RC (Unico)
2-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
5:00 PM
Home Playoff Game
U11 Girls B
vs Bluewater Hawks B
U11D3-06
Ilderton Arena
2-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
5:00 PM
Cancelled
Local Playoff Game
U11 Boys LM White
@ U11 Boys LM Gold
U11LLPO-35
Komoka Wellness & Recreation Complex
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:00 PM
Away Playoff Game
U18 Girls B
@ Lucan Irish B
U18D1-12
Lucan
0-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:05 PM
Home Playoff Game
U13 Girls B
vs St. Marys Rock B
U13D2-04
Ilderton Arena
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Away Game
U9 Boys LM Blue
@ South Huron Sabres
U9LLFI-198
Huron Park - Stephen Township Arena
6-4
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:30 PM
Home Playoff Game
U13 Girls HL
vs Lucan Irish HL
U13D6-07
Ilderton Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:00 PM
Away Playoff Game
U11 Girls B
@ Bluewater Hawks B
U11D3-01
WMMC
1-3
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:20 PM
Home Game
U9 Boys LM White
vs Belmont Rangers White
U9LLFI-200
Ilderton Arena
7-4
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:20 PM
Home Playoff Game
U18 Girls B
vs Lucan Irish B
U18D1-02
Ilderton Arena
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:30 PM
Away Playoff Game
U18 Girls C
@ B.A.D. Blazers
East Elgin Community Complex
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
8:00 PM
Away Playoff Game
U18 Boys LM
@ Dorchester Dragons LL2
U18LLPD-18
FlightExec Centre (APC)
1-2
L
Game Details
Venue Info
Tue 12
5:15 PM
Away Exhibition
U11 Boys B
@ London Jr. Knights
Western Fair
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 14
7:00 PM
Home Exhibition
U11 Boys B
vs London Jr. Knights
Ilderton Arena
More Details
Mar 15-Mar 17
Tournament
U9 Boys MD
Ayr U9 MD Silver Stick
Ayr, Ontario
Game Details
Venue Info
Sat 16
9:00 AM
Away Game
U7 White
@ Mt. Brydges Cougars Gold/Black
U7LL-263
Tri-Township
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:00 AM
Home Game
U7 Blue
vs Mt. Brydges Cougars Grey/White
U7LL-384
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Home Game
U9 Girls HL
vs North Middlesex Jr. Stars HL
U9HLB-35
Ilderton Arena
1-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:30 PM
Away Playoff Game
U11 Boys B
@ Dresden Jr. Kings C
U11T1-OPC-01
Ken Houston
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:00 PM
Away Playoff Game
U11 Girls B
@ Southpoint Stars C
U11D3-23
Nature Fresh RC (Unico)
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Away Game
U9 Boys LM White
@ Point Edward Blackhawks
U9LLFI-193
Point Edward
5-5
Game Details
Venue Info
Sat 16
6:00 PM
Away Playoff Game
U18 Girls C
@ St. Thomas Panthers C
U18D4-23
St. Thomas Memorial
9-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys D
vs West Lorne Comets D
U11T3-OPC-01
Komoka Wellness & Recreation Complex
4-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
10:00 AM
Away Game
U9 Boys LM White
@ Lambton Shores Predators Grey
U9LLFI-240
Forest (Amtelecom)
7-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:00 AM
Away Playoff Game
U11 Boys LM Blue
@ Port Stanley Jr. Sailors Red
U11LLPO-27
Port Stanley
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:30 PM
Home Playoff Game
U13 Girls HL
vs Huron Heat HL
U13D6-06
Ilderton Arena
4-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:00 PM
Home Playoff Game
U11 Boys B
vs Dresden Jr. Kings C
U11T1-OPC-02
Ilderton Arena
2-3
W
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:40 PM
Away Playoff Game
U15 Boys B
@ Petrolia Oilers B
U15T2-OPD-01
Greenwood
4-3
W
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Away Playoff Game
U11 Boys D
@ West Lorne Comets D
U11T3-OPC-02
West Lorne Arena
5-4
W
Game Details
Venue Info
Mon 18
9:00 PM
Away Playoff Game
U18 Boys B
@ South Huron Sabres B
South Huron
0-5
L
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 19
6:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM Blue
vs Thamesford Attack Yellow
U11LLPO-105
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Away Playoff Game
U11 Boys LM Gold
@ Point Edward Blackhawks
U11LLPO-29
Point Edward
Game Details
Venue Info
Tue 19
8:00 PM
Away Playoff Game
U15 Boys LM
@ Belmont Rangers
U15LLPO-34
Belmont
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:15 PM
Home Playoff Game
U11 Boys D
vs West Lorne Comets D
U11T3-OPC-03
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:30 PM
Away Playoff Game
U11 Boys LM Gold
@ Port Stanley Jr. Sailors Red
U11LLPO-31
Port Stanley
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:00 PM
Away Playoff Game
U11 Boys LM Blue
@ Thamesford Attack Yellow
U11LLPO-25
Thamesford
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:45 PM
Home Playoff Game
U15 Boys B
vs Petrolia Oilers B
U15T2-OPD-02
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:50 PM
Home Game
U9 Boys MD
vs Lucan Irish
U9T1CD-39
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:50 PM
Home Exhibition
U15 Girls C
vs Huron Heat
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Thu 21
8:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM Blue
@ Dorchester Dragons LL1
U13LLPO-9
FlightExec Centre (CANUSA)
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 22
5:30 PM
Home Game
U9 Girls HL
vs St. Marys Rock HL
U9HLB-01
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 22
6:30 PM
Home Playoff Game
U13 Boys B
vs Lambeth Lancers D
U13T3-SCPB-02
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Fri 22
6:45 PM
Away Playoff Game
U11 Boys B
@ Dresden Jr. Kings C
U11T1-OPC-03
Ken Houston
Game Details
Venue Info
Fri 22
7:00 PM
Away Playoff Game
U15 Boys B
@ Petrolia Oilers B
U15T2-OPD-03
Greenwood
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
10:00 AM
Home Exhibition
U7 White
vs St. Mary's Rock
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
10:20 AM
Away Game
U9 Boys MD
@ Mt. Brydges Cougars 2
U9T1CD-18
Tri-Township
Game Details
Venue Info
Sat 23
11:00 AM
Away Playoff Game
U13 Girls HL
@ Huron Heat HL
U13D6-2V3
Goderich MRC
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
11:00 AM
Home Playoff Game
U11 Girls HL
vs Mooretown Lady Flags HL
U11D6-11
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:00 PM
Home Game
U9 Girls C
vs Huron Heat C
U9B-31
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:20 PM
Away Game
U9 Girls HL
@ Lambton Attack HL2
U9HLB-38
Greenwood
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM White
@ Lucan Irish
U13LLPO-28
Lucan
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:30 PM
Away Game
U9 Boys LM Blue
@ Thamesford Attack Yellow
U9LLFI-213
Thamesford
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:00 PM
Home Exhibition
U11 Boys D
vs Sarnia Jr. Sting
Komoka Wellness & Recreation Complex
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:00 PM
Away Game
U7 Blue
@ Lambton Shores Predators Red
U7LL-235
Forest (Amtelecom)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:00 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM White
vs Thamesford Attack Yellow
U11LLPO-107
Komoka Wellness & Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM Gold
vs Port Stanley Jr. Sailors Red
U11LLPO-74
Komoka Wellness & Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:00 PM
Home Exhibition
U11 Girls B
vs North Middlesex Jr. Stars
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys B
@ Lambeth Lancers D
U13T3-SCPB-01
Lambeth
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:05 PM
Home Playoff Game
U13 Girls B
vs Southpoint Stars B
U13D2-03
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:30 PM
Home Playoff Game
U15 Boys LM
vs Belmont Rangers
U15LLPO-35
Komoka Wellness & Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
8:00 PM
Home Playoff Game
U15 Boys D
vs Petrolia Oilers D
U15T3-SCPD-01
Komoka Wellness & Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
9:30 PM
Home Playoff Game
U18 Boys LM
vs Dorchester Dragons LL1
U18LLPO-35
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
10:30 AM
Away Exhibition
U11 Boys D
@ Sarnia Jr. Sting
Clearwater Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
1:30 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM Gold
vs Point Edward Blackhawks
U11LLPO-66
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:40 PM
Local Playoff Game
U11 Boys LM Blue
@ U11 Boys LM White
U11LLPO-26
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:00 PM
Away Game
U9 Girls C
@ Bluewater Hawks C
U9B-40
WMMC
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:45 PM
Home Game
U9 Boys LM Blue
vs Strathroy Jr. Rockets Blue
U9LLFI-220
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:30 PM
Away Exhibition
U9 Boys MD
@ London Bandits
Argyle Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:45 PM
Home Playoff Game
U18 Girls C
vs Lucan Irish
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
8:00 PM
Away Playoff Game
U18 Boys LM
@ Dorchester Dragons LL1
U18LLPO-34
FlightExec Centre (APC)
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:00 PM
Away Game
U9 Boys LM Blue
@ East Lambton Eagles Black
U9LLFI-222
Alvinston
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:00 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM White
vs Thamesford Attack Green
U11LLPO-102
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:30 PM
Local Playoff Game
U11 Boys LM Gold
@ U11 Boys LM Blue
U11LLPO-28
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:40 PM
Home Playoff Game
U13 Boys LM White
vs Lucan Irish
U13LLPO-29
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Wed 27
7:30 PM
Away Exhibition
U11 Boys D
@ London Jr. Mustangs White
Oakridge Arena
Game Details
Venue Info
Wed 27
7:50 PM
Away Playoff Game
U15 Boys D
@ Petrolia Oilers D
U15T3-SCPD-02
Greenwood
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:30 PM
Away Playoff Game
U15 Boys LM
@ Belmont Rangers
U15LLPO-36
Belmont
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:45 PM
Home Playoff Game
U18 Boys B
vs Lucan Irish C
Komoka Wellness & Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:00 PM
Local Playoff Game
U11 Boys LM White
@ U11 Boys LM Gold
U11LLPO-35
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:00 PM
Home Game
U9 Boys MD
vs East Lambton Eagles
U9T1CD-44
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM White
@ Lucan Irish
U13LLPO-30
Lucan
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 28
8:00 PM
Home Exhibition
U15 Girls C
vs B.A.D. Blazers
Ilderton Arena
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
U11 Boys LM Blue
DQ Challenge Cup
South Huron, Ontario
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
U11 Boys LM Gold
DQ Challenge Cup Tournament
South Huron, Ontario
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
12:00 PM
Home Exhibition
U9 Girls HL
vs South Huron Sabres
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sat 30
12:00 PM
Away Exhibition
U9 Girls C
@ Lucan Irish
Lucan Community Memorial Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
3:00 PM
Home Playoff Game
U11 Boys LM White
vs Port Stanley Jr. Sailors Red
U11LLPO-75
Komoka Wellness & Recreation Complex
Game Details
Venue Info
Sat 30
3:20 PM
Away Game
U9 Boys MD
@ Lucan Irish
U9T1CD-45
Lucan
Game Details
Venue Info
Sat 30
4:30 PM
Away Playoff Game
U18 Boys LM
@ Dorchester Dragons LL1
U18LLPO-36
FlightExec Centre (APC)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
8:00 PM
Home Playoff Game
U15 Boys D
vs Petrolia Oilers D
U15T3-SCPD-03
Komoka Wellness & Recreation Complex
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 30
8:15 PM
Home Playoff Game
U13 Boys LM Blue
vs Dorchester Dragons LL1
U13LLPO-8
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 31
10:00 AM
Home Exhibition
U11 Boys D
vs London Jr. Mustangs White
Ilderton Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 31
11:30 AM
Home Game
U9 Boys LM Blue
vs St. Marys Rock LL3
U9LLFI-238
Ilderton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 31
3:00 PM
Away Playoff Game
U13 Boys LM Blue
@ Dorchester Dragons LL1
U13LLPO-7
FlightExec Centre (APC)
Game Details
Venue Info
Sun 31
3:45 PM
Away Playoff Game
U13 Girls B
@ Kitchener Lady Rangers B
U13D2-2V3
Sportsworld (Gay Lea)